Tworzenie stron internetowych

Spodobała Ci się nasza strona i chciałbyś mieć podobną? Potrzebujesz strony internetowej, która będzie wizytówką Twojej firmy? Napisz do nas!

Tworzymy strony, wykorzystując otwarte zasoby społeczności Drupal, dzięki czemu są one automatycznie wyposażone w tzw. system zarządzania treścią. Pozwala on na łatwą aktualizację i rozbudowę strony WWW - nawet osobom, które nigdy nie zajmowały się obsługą witryn internetowych!


Zalety budowanych przez nas stron:

  • Krótki czas budowy - wykorzystujemy gotowe szablony, co pozwala nam stworzyć stronę już w kilka dni roboczych;
  • Strona dopasowana do potrzeb klienta - zawsze zaczynamy od zaproponowania kilku wyglądów witryny, z których klient może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada; możliwe jest też dobranie innych kolorów, czy edycja konkretnych elementów szablonu;
  • Tworzenie stron z zachowaniem zasad użyteczności (usability) - spełnienie tych zasad sprawia, że korzystanie z witryny jest intuicyjne i przyjemne;
  • Bezproblemowa obsługa gotowej strony - dodawanie treści czy edytowanie ich przypomina edycję zwykłych dokumentów tekstowych;
  • Szkolenie z zakresu obsługi stworzonej witryny - oddając w ręce klienta w pełni sprawną witrynę, chcemy się upewnić, że posłuży jak najdłużej bez konieczności opłacania dodatkowych usług informatycznych.


Oprócz przygotowania w pełni funkcjonalnej strony, zapewniamy również szkolenie z zakresu późniejszej jej obsługi w wymiarze 3 godzin. Za dodatkową opłatą możliwe jest także stworzenie podręcznika, w którym opisane będą wszystkie podstawowe funkcjonalności stworzonej przez nas witryny, dzięki czemu późniejsze przeszkolenie dodatkowych osób będzie możliwe już bez naszego udziału.

Cennik
Stworzenie witryny z systemem zarządzania treścią
(w cenie 3-godzinne szkolenie z zakresu jej obsługi)
500zł*
Podręcznik z opisem podstawowych funkcjonalności witryny 50zł
Znacząca modyfikacja wyglądu szablonu
(wymagająca zmian na poziomie kodu źródłowego)
100zł
Projektowanie firmowego loga witryny
(jeśli firma go nie posiada)
100zł

* Jest to cena minimalna. Ostateczna cena jest ustalana indywidualnie i zależy m.in. od poziomu zaawansowania witryny (np. ilości podstron, dodatkowych elementów) oraz czasu jej przygotowania.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy.